Boğaziçi Üniversitesi BUBA ile Yatırımcı ve Girişimcileri Buluşturuyor!

Finansman arayışı olan girişimciler ile yüksek büyüme potansiyeline sahip girişim arayışında olan melek yatırımcıları bir araya getiren BUBA (BUMED Business Angels), 28 Şubat’ta yapacağı lansmanla faaliyetlerini duyuracak. BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) tarafından kurulan BUBA, stratejik ortakları Garanti Bankası ve Vodafone Türkiye ile girişimci ve girişimlerin finansal ve teknolojik ihtiyaçlarına en uygun çözümü sağlayacak. 

buba

Türkiye’deki girişimcilik ekosisteminin gelişmesine katkı sağlayarak Türk ekonomisine yeni iş ve işletmeler kazandırmak amacıyla, BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) tarafından kurulan BUBA (BUMED Business Angels), 28 Şubat’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde yapacağı bir lansmanla faaliyete başladığını duyuracak. Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Vodafone Türkiye Genel Müdürü Gökhan Öğüt, Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere,  BÜMED Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Zihnioğlu ve BUBA Başkanı Timuçin Bilgör de etkinlikte konuşma yapacak. 

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük Binası’nda gerçekleştirilecek etkinlik 28 Şubat Cuma günü 09:30 – 11:30 saatleri arasında yapılacak. 

BUBA Hakkında

BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) tarafından kurulan BUBA (BUMED Business Angels), Türkiye’nin başarılı iş insanlarını ve Boğaziçi Üniversitesi’nin saygın akademik kadrosunu bir araya getiren, bu seçkin topluluğun sahip olduğu finansal ve sosyal sermaye gücünü en doğru girişim projelerinde değerlendirip Türkiye’deki girişimcilik ve yatırım ortamının gelişmesine katkı sağlamayı hedefleyen bir mikro ekosistemdir. 

Boğaziçi Üniversitesi’nin girişimcilik ekosistemindeki en yeni ve en dinamik temsilcisi olan BUBA, bünyesindeki kuluçka merkezinde faaliyet gösteren girişimlerin çeşitli ihtiyaçlarına Garanti Bankası ve Vodafone gibi güçlü stratejik ortaklarının destekleriyle hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir. Aynı zamanda girişimcilere sağladığı eğitim ve mentorluk hizmetlerinin yanı sıra ilişki ağı, danışman kurulu ve en etkin eşleştirme sistemleri ile Türkiye’nin öncü yatırımcı girişimci mikro ekosistemi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. www.bubangels.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *