Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sigortam.net Aday Kaynağının Yüzde 30’u Matruşka’dan!

Çalışan sayısı ve hizmet kapsamı sürekli artış gösteren Sigortam.net, çalışan mutluluğuna yönelik Matruşka, Ben Olsam ve Atom Karınca İK programları ile başarılı çalışanlarını ödüllendiriyor. 

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, hizmet kalitesini geliştirirken en büyük desteği çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan insan kaynakları uygulamalarından alıyor. “En hızlı, en doğru, en uygun ve en etkili çözümleri sunma becerimizi yetkin ve mutlu çalışan kadromuza borçluyuz” diyen Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, çalışanların teşvik ve takdir edilmesini sağlayan insan kaynakları projeleri ile fark yarattıklarını söylüyor. 

Sigortam_net_calisanlari

Sigortam.net Çalışanları

Her 3 ayda bir ödül töreni

Sigortam.net her altı ayda bir terfilerin açıklandığı törenlerin yanı sıra  üç ayda bir  halihazırda sürmekte olan  İnsan Kaynakları çalışan ödül programlarında  başarılı olmuş çalışanların ödüllendirildiği törenler düzenliyor. Söz konusu İnsan Kaynakları programları, çalışanların şirket içerisindeki açık pozisyonlara aday önerdiği “Matruşka”, şirket çalışanlarının kendi oyları ile şirketin en çalışkan, üretken ve yardımsever çalışanını belirlediği “Atom Karınca” ve çalışanların şirketin gelişimine yönelik fikirlerinin derlenerek en başarılı olanların ödüllendirildiği “Ben Olsam” olarak sıralanıyor. Bunların dışında ayda bir yapılan ödül törenlerinde satış ekibine yönelik “Ayın Satıcısı” ve “Ayın En İyi Çıkış Yapan Satıcısı” olmak üzere farklı ödüller sunuluyor. Yıl kapanışına denk gelen törenlerde ise “Yılın Satıcısı” ilan ediliyor. 

Aday kaynağının yüzde 30’u Matruşka’dan

Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, kısa vadeli olarak düşündükleri ve çalışanlardan gelen olumlu tepkiler sonrasında sürdürmeye karar verdikleri Matruşka programının başarısına değiniyor. “Halihazırda açık pozisyonlarımız için aday kaynağımızın yüzde 30’unu Matruşka Programı’ndan gelen aday referansları oluşturuyor” diyen Dinçaslan, Matruşka kapsamında işe alınanları referans gösteren çalışanların hediye çekleri ile ödüllendirdiğini belirtiyor.  

Günde 5 binden fazla çağrı

2013 yılının son diliminde yeni santral ve ses kayıt sistemi satın alımı gerçekleştiren Sigortam.net, sayısı 250’yi aşan web ve çağrı merkezi ekibinin kullandığı altyapıyı güçlendirmeyi hedefliyor. Günde 5 binden fazla çağrı alan Sigortam.net çağrı merkezi, Sigortam.net müşterilerine mevcut ya da satın almak istedikleri poliçeye dair 7 gün 24 saat destek sağlıyor. “Telefonla gelen arama sayılarımız son 2 yıldır yüzde 100’ün üzerinde artış gösterdi” diyen Serdar Dinçaslan, Sigortam.net’in hizmet kalitesinin çalışan mutluluğu ile doğrudan ilişki içerisinde olduğunu söylüyor.

– – – –

Sigortam.net İş İlanları için buraya tıklayınız.