Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SESTEK’ten Kurumlar İçin Profesyonel Çözüm: Sosyal Medya Analizi

Ses teknolojileri alanında Türkiye’nin lider firması SESTEK, müşteri memnuniyetinin doğru değerlendirilmesine olanak sağlayan çözümlerine bir yenisini daha ekleyerek, Sosyal Medya Analizi’ni hizmete sundu. “SESTEK Müşterinin Sesi Çözümleri” arasında yer alan Sosyal Medya Analizi, Twitter ve Facebook üzerinden gönderilen iletilerin kurumlara özel depolanmasına ve gerçek zamanlı analiz yapılmasına olanak sağlıyor. Ürün, sosyal medya gönderilerine otomatik olarak cevap verme, ayrıntılı filtreleme ve kapsamlı raporlama arayüzünün yanı sıra, semantik analiz yapma kabiliyetine de sahip bulunuyor. Analizin, kısa bir süre sonra tüm sosyal medya kanallarını kapsaması planlanıyor.

Başarılı yazılım mimarisiyle dikkat çeken SESTEK Sosyal Medya Analizi’ni kullanan ilk kurum, müşteri odaklı bankacılığa önem veren Yapı Kredi oldu. Konuyla ilgili bilgi veren SESTEK Genel Müdürü Ahmet Serdar Karadayı, “SESTEK Sosyal Medya Analizi, sosyal medya paylaşımlarının doğru şekilde analiz edilmesini sağlayarak, müşteri memnuniyetine katkıda bulunan etkili bir ürün. Veri madenciliği alanında edindiğimiz deneyim, ürünün analiz kabiliyetine de yansıyor. Daha önce birlikte birçok proje gerçekleştirdiğimiz Yapı Kredi’nin beklentilerini yakından bilmemiz, ihtiyaçlarını karşılayacak detayları ürüne hızlı bir şekilde yansıtabilmemizi sağlıyor.” dedi.

Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan ise “Yapı Kredi olarak  gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Bu amaçla, sosyal medya da dahil olmak üzere farklı kanallardan gelen tüm görüşleri dikkate alıyor ve titizlikle yanıtlıyoruz. SESTEK’in deneyimi, Sosyal Medya Analizi çözümünü tercih etmemizde etkili oldu. Banka şikayet yönetim sistemine entegre edilen ürün sayesinde, Yapı Kredi hakkında sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen tüm paylaşımları takip ve analiz edebiliyor; @YapiKrediHizmet Twitter hesabı ve Facebook YapıKredi sayfası üzerinden müşterilerimizin şikayet, öneri ve bilgi taleplerini yanıtlayabiliyoruz” dedi.

SESTEK

2000 yılında kurulan ve bugün Türkiye’nin ses teknolojileri alanındaki lider şirketi olan SESTEK, çağrı merkezi uygulamaları, mobil teknolojiler ve müşteri hizmetleri otomasyonu alanında faaliyet gösteriyor. Tüm projelerini yoğun bir Ar-Ge çalışması etrafında şekillendiren kurum, Türkçe ses teknolojileri alanında dünyanın en gelişmiş ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor.

Sestek İş İlanları için buraya tıklayınız.