Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sandoz İş Başvurusu

Sandoz iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız 2015 iş ilanlarını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Sandoz Hakkında Bilgiler

sandoz-is-basvurusu

Novartis’in eşdeğer ilaç şirketi Sandoz, eşdeğer ilaçlarda dünya lideridir. 120 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Sandoz, olağanüstü kalitesiyle ün yapmış güvenilir bir liderdir. Patent korumasının kaybedilmesinin ardından kaliteli ve uygun maliyetli ilaçlar geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya yönelik stratejik ve müşteri odaklı yaklaşımımız, şirketimizi dünya çapındaki en büyük ve en saygın iki şirketten biri yaptı. İlaçlarımız tüm dünyadaki insanların %90’ına ulaşıyor, kendimizi global çapta uygun maliyetli sağlık hizmetine erişimi daha da arttırmaya adadık.

Kapsamlı global geliştirme ve üretim ağımız ve dünya çapındaki ticari varlığımız, temel moleküllerden bitmiş ilaçlara kadar geliştirme ve üretim süreçlerinin tüm aşamalarını kapsayan çok çeşitli standart ve farklı ürünler ile tamamlanmaktadır. Kaliteye olan değişmez bağlılığımızla desteklenen bu uzmanlık ve kapsamlı global varlık kombinasyonu, bizi rekabetten açık bir şekilde ayıran bir rekabet üstünlüğü sağlıyor.
Geniş bir kalitede düşük maliyetli ilaç yelpazesi sunan Sandoz, aynı zamanda maliyeti yüksek yeni çıkan tedavilerin finansmanında kullanılabilecek kayda değer tasarruflar sağlayarak ve dolayısıyla sürekli farmasötik yeniliği teşvik ederek dünya çapında sağlık hizmeti sistemlerinin istikrarına katkı sağlar. Böylelikle Sandoz, Novartis’in hastalara, doktorlara, sağlık hizmeti sağlayıcılarına tüm sağlık hizmeti boyunca kapsamlı bir ilaç yelpazesi sunma stratejisinin temel kolonlarından birini temsil eder. Novartis şu anda hem patent korumalı hem de eşdeğer ilaçlarda lider bir global konuma sahip tek şirkettir ve bu durum Sandoz’un teknik, klinik ve ruhsatlandırma uzmanlığından faydalanmasına imkan tanır.

Sandoz İş İlanı

Tıbbi Tanıtım Uzmanı Aranıyor!

Sandoz Türkiye büyümeye devam ediyor, siz de sağlam bir çatı altında kariyer basamaklarını tırmanmak istiyorsanız aradığınız fırsat Sandozda.

  • İstanbul ve Ankara illeri için
  • 2 veya 4 yıllık bölümlerinden mezun
  • Tercihen yabancı dil bilen
  • Askerliğini yapmıs veya 2 yıl tecilli (Erkek adaylar için)
  • Seyahat engeli olmayan
  • B sınıf sürücü ehliyeti olan

Enerjisi yüksek, müşteri odaklı, analitik, ilaç sektöründe kariyer hedefleyen elemanlar aramaktadır.

Sandoz iş başvurusunda bulunmak için hemen buraya tıklayınız.