Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Pfizer Üniversiteli Gençlerle Buluşuyor

Pfizer, kariyer yolculuğuna ilaç sektöründe başlamak, profesyonel hayatı yakından tanımak isteyen üniversite öğrencileriyle bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere üniversitelerde etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda 2014 Bahar eğitim döneminde kampüslerde düzenlenen etkinliklerle gençlerle buluşmaya devam ediyor. 

gelecek_var_tablet

Pfizer’in düzenlediği ve şirket üst düzey yöneticilerinin yer alacağı etkinlikler kapsamında, öğrencilere iş dünyası, pazarlama, satış, üretim süreçleri, sağlık sektöründeki yenilikler, iş yaşamında başarılı olmanın püf noktaları gibi pek çok konuda bilgiler veriliyor. 

Şubat ayından bu yana Boğaziçi, Koç, ODTÜ, Marmara, Galatasaray, İstanbul ve Yeditepe Üniversitelerinde farklı fakültelerde gençlerle bir araya gelen Pfizer Türkiye ekibinin etkinlik takviminde bir sonraki durak Koç Üniversitesiolacak. 21 Mart Cuma günü Kampüs Kariyer Günleri’nde geleceğin yöneticilerine Pfizer Global Tedarik (PGS) organizasyonu ve Pfizer’in global düzeydeki güçlü pipeline’ının yanı sıra, Pfizer’deki iş fırsatları da aktarılacak.Toplantılarda Medikal, Hukuk, Kurumsal İlişkiler, Finans ve Pazarlama gibi departmanlardan yöneticiler, direktörler ve birçok yöneticinin tavsiye ve önerileri, iş yaşamında başarılı olmak ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi konular ele alınacak. 

2014 Bahar eğitim dönemi boyunca devam edecek olan etkinliklerin detaylarını ve daha fazlasını Pfizer’de Gelecek Var Facebook sayfası ve www.gelecek-var.com kariyer sitesinden öğrenmek mümkün. 

Etkinlik Takvimi

21 Mart 2014 Cuma – Koç Üniversitesi Kampüs Kariyer Günleri

24 Mart 2014 Pazartesi – İTÜ Kimya Mühendisliği

26 Mart 2014 Çarşamba – Sabancı Üniversitesi Kampüs Kariyer Günleri

9 Nisan 2014 Çarşamba – Özyeğin Üniversitesi

Nisan Sabancı Üniversitesi İşletme Kulübü ile Marketing Case

Nisan İTÜ Mühendislik Kulübü ile Key Note Speaker

Nisan Sabancı Üniversitesi MBA ile Finans Sohbetleri

Nisan Yıldız Teknik Üniversitesi ile Key Note Speaker

Nisan/Mayıs Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ile Marketing Case

Nisan/Mayıs Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ile Marketing Case 

Etkileşimli platform ile öğrencilere kariyer desteği

Pfizer yöneticileri-öğrenci buluşmaları, kariyer günleri katılımları, ders programlarında okutulan Pfizer vaka çalışmaları, şirkete öğrenci ziyaretleri gibi üniversitelerde çok yönlü aktivitelerin yanı sıra online tarafta da önemli sayıda gence “Pfizer’de Gelecek-Var” sayesinde ulaşıyor. 

Pfizer, www.gelecek-var.com ‘da geleceğini ilaç sektöründe şekillendirmek isteyen gençlere ihtiyaçları olan tüm bilgi ve uygulamaları sunuyor. Ziyaretçilerin Pfizer’in Ortaköy’deki merkez ofisinin simülasyonuyla karşılandığı platformda, siteye ücretsiz giriş yaptıktan sonra gençler, Pfizerliler’den Pfizer kültürünü, çalışma ortamını ilk ağızdan dinleyebiliyorlar.Pfizer üst düzey yöneticilerinin sunumlarını izleyip, farklı pozisyonlarda çalışan Pfizerliler’den işlerinin detaylarını öğrenebiliyorlar. Oditoryumda sektörlerinin lider isimlerinden farklı konularda sanal eğitimler almaları da mümkün.