DenizBank Mülakat ve İşe Alım Süreçleri

DENİZBANK İŞ BAŞVURUSU VE DENİZBANK’TA KARİYER

1997 yılından beri Türkiye’de bankacılık faaliyetlerini sürdüren Denizbank 14,055 çalışanı ve 701 şubesiyle Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir.

Denizbank %72 oranında açık pozisyonlar için ihtiyaçlarını iç kaynaklarından sağlamaktadır.

Denizbank’ta kariyer asistan unvanından başlayarak, “Uzman Yardımcısı”, “Uzman”, “Yetkili”, “Yönetmen” ve üstü unvanlar olarak oluşmaktadır.

Denizbank çalışanlarını işe aldıktan sonra ilk günden itibaren onların kariyerleriyle ilgilenerek kendilerini geliştirmelerine imkan sağlamaktadır. Performans gelişim programı çerçevesinde astlar ve üstler arasında geri bildirim platformu oluşturarak çalışanlarına geleceklerine yatırım yapmaktadır.

Denizbank’ta çalışanlar brüt maaş, yemek ve diğer yan haklar gibi haklara sahiptir. İç Kontrol ve Teftiş gibi departmanlarda çalışanlara yemek, ulaşım ve konaklama giderleri için bir harcırah ödemesi yapılmaktadır.

Ücret artışları çalışanların performansına bağlı olarak sektör ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak yapılır.

Denizbank Yeni Mezun İşe Alım ve Mülakat Süreci

Yeni mezun adaylar Denizbank iş başvurusunda bulunduktan sonra yetkinlik envanteri, genel yetenek sınavı ve eğer pozisyon gerektiriyorsa İngilizce sınavına tabii tutulurlar. Bu sınavlardan başaralı olan adaylar mülakatlara çağrılırlar. Denizbank internet sitesinde insan kaynakları bölümünde iş başvuru formu doldurarak bu sürece başlayabilirler. Ayrıca Denizbank internet sitesinde tecrübeli adaylar için açık pozisyonların yer aldığı ilanlar bulunmaktadır.

Yeni mezunlar için Denizbank Genel Müdürlükte Müfettiş Yardımcılığı, Direkt satış, Açık Deniz Telefon Bankacılığı ve Merkezi operasyon alanlarında çalışma imkanlarının yanı sıra şubelerde portföy yöneticisi ve gişe görevlisi gibi alanlarda çalışma fırsatları sunuyor.

Denizbank’ta Staj

Ayrıca Denizbank stajyerlik programları ile de üniversite ve ticaret lisesi öğrencilerine iş hayatıyla ilgili teorik bilginin yanında pratik bilgi kazanmalarına da yardımcı oluyor.

Denizbank Staj Başvurusu – Üniversite Öğrencileri

Yaz ve sömestr dönemlerinde Denizbank şubelerine başvuru yapan Üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlamakta ve öğrencilerin iş hayatına başlamadan önce mesleki ve kişisel gelişimleri için yardımcı olmaktadır.

Staj Başvurusu – Ticaret Lisesi Öğrencileri

Ticaret lisesi öğrencileri için staj dönemi okulların açılması ile başlar ve okulların kapanması ile sona erer. Staj başvuruları için ticaret lisesi öğrencilerinin Denizbank’a CV gönderilmesi gerekmektedir.

Denizbank kurum kültürünü geliştirmek için Deniz Akademi’yi kurmuş ve bu anlamda ürettiği projeler ile farklı öğretim modelleri oluşturarak geleceğin yöneticilerini yetiştirmektedir.

Deniz Akademi ile çalışanların gelişimlerini desteklemek, motivasyon ve iş tatminlerini sağlamak hedeflenmektedir.

Denizbank eğitimlerini çalışanlarının unvanları ve sorumlulukları çerçevesinde belirliyor ve eğitimler, uluslararası eğitim ve konferansları, yabancı dil ve bilgisayar eğitimi gibi eğitimleri de içeriyor.

Denizbank iş başvurularınızı Denizbank internet sitesinde İnsan Kayakları bölümünden ya da https://kariyer.denizbank.com/ adresinden yapabilirsiniz.

– – – –

DenizBank İş İlanları ve Denizbank iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

hemen-basvur

Deniz’in İncileri – Denizbank 2014 Staj Programı için buraya tıklayınız.

– – – –

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *