Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Etstur Staj Başvurusu 2015

Etstur staj başvurusu yapmak istiyorsanız, 2015 staj ilanının detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Etstur Hakkında Bilgiler

ets-tur-is-ilanlari

Etstur’un 1991 yılında Mehmet ve Murat Ersoy tarafından kurulması Türk turizminde önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Etstur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı.

Türkiye’deki organize seyahat sektörünün %56’lik pazar payına sahip kuruluş, yurt içinde 130’u tek yetkili olmak üzere 1.000’i aşkın otel pazarlamaktadır. Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten marka, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliğiyapmaktadır. Başta Didimtur ile kişiye özel ve lüks kategorideki seyahat programları hazırlayan Jetset olmak üzere Ucuzabilet.com, Otelpuan.com, ekotatil.com, istebenimtatilim.com web siteleri ile de tüketiciye ulaşmaktadır.

Etstur Staj Başvurusu

Grafik Stajyeri

Genel Nitelikler
Grafik Tasarım veya ilgili bölümlerde okuyan,
Minimum 60 gün zorunlu yaz dönemi stajı yapabilecek
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden veya Anadolu yakasına ulaşımda sıkıntı yaşamayacak
Photoshop, Illustrator, InDesign programlarına hakim

##kistanimibaslik##

Etstur staj başvurusu için hemen buraya tıklayınız!