Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

DAMAT İş Başvurusu

Bu yazımızda hedef kitlesi erkekler olan ünlü hazır giyim markası Damat’a nasıl iş başvurusu yapabileceğinizden bahsedeceğim. Öncesinde kısaca Damat markasından bahsederek yazımıza başlayalım.

DAMAT

Damat 2002 yılında erkeklere yönelik klasik tarzdan moderne giyim eşyaları üreten bir marka olarak karşımıza çıkmıştır. Türkiye’de tanınan ve tercih edilen bir markadır. ORKA Holding bünyesindedir.

Damat kalitesini, dinamik ve rekabetçi stratejisine borçludur. Türkiye’de toplam 128 noktada tüketicisi ile buluşmaktadır. Son 9 yılda 10 kat büyüyen Damat, yurtdışında da faaliyet gösterir. Türk markası olarak, 35 ülkeye ihraç ettiği ürünleri herkes tarafından takdir edilmektedir. Damat markası da bunun haklı grurunu yaşamaktadır.

DAMAT’ın hedefi, dünyada erkek modasını yönlendiren öncü ve lider ilk beş marka içine girebilmektir. Bu hedefe ulaşma yolunda en büyük yardımcılarının ise çalışanları olduğunun bilincindedir. Çalışanlarından; toplumsal sorumluluk sahibi olmalarını, çevre sorunlarına duyarlı olmalarını, ahlaki kurallara bağlı olmalarını, sürekli öğrenen, araştıran, verimli çalışan bireyler olmalarını, yaptığı işi bilen ve seven, DAMAT markasının hedeflerinin benimseyen, başarıya inanan, dürüsy kişiler olmalarını bekler. Ayrıca takım ruhu, yaratıcılık, yenilikçilik, özgüven sahibi olmak, üretken olmak, iç motivasyonu yüksek olmak, müşteri odaklı düşünmek gibi konularda da üstün özelliklere sahip çalışanları kadrosuna katmaktadır.

DAMAT İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelelim DAMAT’a iş başvurusunda bulunup bir DAMAT mağazasında veya merkezinde vb. çalışmak için neler yapmanız gerektiğine…

Eğer DAMAT’a iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, yazımın devamında vereceğim adreste yani  DAMAT’ın merkez ofisinde bulabileceğiniz “İş Başvuru Formu’nu doldurmalısınız. Ayrıca İnsan Kaynakları Birimine, ikgroup@damat.com.tr adresine iş başvurunuzu mail atabilirsiniz. Atacağınız maile fotoğraflı güncel özgeçmişinizi iliştirmeyi unutmayın.

Adres:  ORPA Pazarlama ve Tekstil San. A.Ş.

MERKEZ OFİS

Gürsel MH. Özoğul SK. No:6 Okmeydanı/İstanbul

Tel: 02123142363

Yukarıdaki telefon numarasını arayarak İnsan Kaynakları ile görüşebilir, işe alım sürecinde merak ettiklerinizi vb. sorabilirsiniz.

DAMAT’a iş başvurusu yapmanın iki yolundan bahsettik. Diğer bir yol kalıyor geriye, o da her zaman olduğu gibi online iş ilanı siteleri üzerinden iş başvurusu gerçekleştirmek. Kariyer.net (http://www.kariyer.net/d-s-damat-is-ilanlari-c1583-p6394/ ) ve secretcv.com (http://www.secretcv.com/firma/d-s-damat-is-ilanlari ) gibi sitelerden kendinize en uygun iş ilanını seçerek iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

DAMAT’ta işe alım süreci ise şu şekilde işlemektedir:

  • Başvurular işin gerektirdiği özellikler ile adayların yetkinlikleri karşılaştırılarak değerlendirilir
  • Uygun bulunan adaylarla İnsan Kaynakları yetkililerinin katılacağı mülakatlar yapılır
  • Başvurulan poziyona göre testler (kişilik envanteri, yabancı dil testi gibi) yapılır
  • Eğer gerekiyorsa, testler sonrasında bu defa başvurduğunuz birimin yetkilisi ile mülakat yapılır
  • Tüm bu değerlendirmeler sonucu eğer aday uygun bulunursa iş teklifi yapılır, sözleşme imzalanır ve işe alım gerçekleşmiş olur.

 Ayrıca yılda iki defa uygulnacak olan performans değerlendirme sistemi, çalışanların performansı dahilinde gerekli eğitimlerin alınmasının gerekip gerekmediği belirlenir. Bu eğitimler ayrıca çalışanın kariyer planlamasına katkıda bulunacaktır.

Damat iş başvurusu ve iş ilanları için buraya tıklayınız.