Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bayer İşe Alım ve Mülakat Süreci

Sağlık, beslenme ve ileri teknoloji ürünleri alanlarında uzmanlaşmış dünya çapında bir marka olan Bayer’in merkezinin Almanya’da bulunmasına rağmen 60 yıla yakın süredir Türkiye’de de faaliyetlerini sürdürmektedir. Araştırma odaklı ve yenilikçi bir kimliğe sahip firma, kendi kariyerinde ilerlerken firma gelişimine de katkıda bulunacak çalışma arkadaşlarını tercih etmektedir.

bayer-is-ilanlari-staj

Bayer İş Başvurusu

Bayer iş başvurularını elektronik ortamdan kabul etmektedir. Öncelikle, elektronik ortamdan başvuru yapan adayların özgeçmişleri, pozisyona uygunluk durumuna göre elenir. Özgeçmişi uygun bulunan adaylar, görüşmeye çağırılır. Pozisyona uygun adayın belirlenebilmesi için bölüm yöneticileri ve insan kaynakları uzmanları birlikte çalışırlar. Bayer, adayları değerlendirirken, LIFE olarak adlandırdıkları Bayer değerlerini temsil eden değerleri göz önünde bulundurur. LIFE değerleri; Liderlik (Leadership), Dürüstlük (Integrity), Esneklik (Flexibility) ve Verimlilik (Efficiency) vasıflarından oluşmaktadır. İşe alım görüşmeleri sürecinde, adayın bilgi ve becerilerinin belirlenebilmesi için pozisyona göre farklı ölçme ve değerlendirme araçları kullanılabilinir. Süreç sonunda uygun aday seçilmesinin ardından, başvuruda bulunan diğer adaylar bilgilendirilir.

Bayer Yeni Mezun Staj Programı Bilgileri

Bayer yeni mezun adayları geleceğin yöneticileri olarak görmekte ve bu alanda adaylara pek çok fırsat sunmaktadır. Yeni mezun adaylar “Bayer Yönetici Adayı Programı”na ya da Staj yapmak için başvuruda bulunabilirler. Bayer Yönetici Aday Programı; proje ve pazarlama bölümleri için hazırlanmış, altı aylık saha çalışmasından oluşmaktadır. Programın amacı; ileride yönetici olma potansiyeline sahip adayların bu yönde yetiştirilmesidir. Tüm bunlara ek olarak 3. ve 4.sınıf üniversite öğrencileri, yaz aylarında staj yapmak için başvuruda bulunabilirler. Stajyerlik için başvurular Şubat ayında alınmaktadır.

Bayer çalışanlarının kariyerine oldukça önem bir firmadır. Çalışanların yetenekleri, ihtiyaçları, kariyerlerindeki gelişim alanlarını göz önünde bulundurarak eğitimler düzenlemekte ve sadece Türkiye’de değil, dünyanın bir çok noktasında kariyer imkanı sağlamaktadır. Gelişim Değerlendirme uygulamaları sırasında yeteneklerini gösteren çalışanlar, firma içinde bulunan sistem sayesinde uluslararası pozisyonları takip edebilmekte ve bu pozisyonlara başvuru yapabilmekteler.

Bayer İş İlanları için buraya tıklayınız.